درباره‌ ما

گروه تولیدی تحقیقاتی حربا از سال ۱۳۷۰ با شعار “حربا اندیشه ای برای فردا” در خصوص کنترل خوردگی فلز و بتن تحقیقات خود را آغاز کرد و با بهره گیری از علوم پیشرفته در زمینه ایزولاسیون قدم به عرصه تولید گذاشت و درحین تولید محصولاتی چون رنگ های اپوکسی، روغنی، اکریلیک، پلاستیک، جوهررنگ تیوپی و چسب با افتخار به عنوان تنها تولید کننده متریال “موم پرایمر” در ایران شروع به فعالیت نمود و جای خالی این محصول وارداتی را در صنعت ایران پر کرد.

science

موم پرایمرهای حربا با نام تجاری ایندی تنها متریال موجود در کشور هستند که بر پایه مواد معدنی و پلیمری مدیفای به وسیله یک راکتور با قابلیت تولید انبوه در یک پارت، با حجم ۴۰ تن تولید می‌شوند.

About Herba Co.
info

با توجه به نحوه‌ی فرمولاسیون و دارا بودن خواص ویژه موم، سازه های بتنی و فلزی را مومیایی و کوتینگ و در برابر تمامی عوامل خورنده از جمله رطوبت، اسیدها، بازها، یون کلر، سولفات و غیره به صورت دائم محافظت می‌نماید. از مهمترین ویژگی‌های موم پرایمرها حذف پروسه پرهزینه و مشکل آفرین سندبلاست، امکان اجرای عملیات جوشکاری، تحمل کشش، خم و بازخم و فساد ناپذیری می‌باشد.

محصولات حرباء دارای تأییدیه‌های مختلف از مراکز به شرح ذیل می‌باشد:

۱. وندور وزارت نفت
۲. موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
۳. آزمایشگاه شرکت ملی نفت ایران
۴. شرکت ملی گاز ایران
۵. مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
۶. مرکز عالی الکتروشیمی دانشگاه تهران
۷. دانشگاه پلی تکنیک تهران امیرکبیر
۸. مرکزپژوهش‌های متالورژی رازی
۹. آزمایشگاه وزارت راه و شهرسازی
۱۰. سازمان صنایع دفاع

Herbaco تولید موم پرایمر

فعالیت‌های این شرکت بطور کلی در زمینه تولید و اجرای محصولات کنترل خوردگی فلزات و بتن، ایزولاسیون و عایق رطوبتی متمرکز می‌باشد. از جمله خدمات مهم این شرکت، مشاوره فنی و مهندسی به شرکت‌های مهندسین مشاور، طراحان و پیمانکاران جهت آشنایی، انتخاب و استفاده از بهترین نوع متریال و محصولات جهت پروژه‌ها می‌باشد.

محصولات و خدمات این شرکت عبارتند از:

  • ✔ کوتینگ ضدخوردگی اسکلت و سازه های فلزی با موم پرایمر
  • ✔ کوتینگ ضدخوردگی میلگردها و آرماتورهای فلزی با موم پرایمر
  • ✔ ایزولاسیون و عایق رطوبتی دیوار شاتکریت و شفت مترو با موم پرایمر
  • ✔ ایزولاسیون و عایق رطوبتی فونداسیون، دیوار حائل و برشی با موم پرایمر
  • ✔ ایزولاسیون و عایق رطوبتی عرشه، پایه و فونداسیون پل بتنی با موم پرایمر
  • ✔ ایزولاسیون و عایق رطوبتی نما با رنگ عایق TWI
  • ✔ ایزولاسیون و عایق رطوبتی بام با عایق پوششی بام
  • ✔ و غیره

رزومه وزین و کم نظیر گروه تولیدی تحقیقاتی حربا حاکی از همکاری گسترده و مستمر این شرکت در زمینه تأمین متریال و اجرای تخصصی، با مهندسین آبادگر و صاحبان صنایع بالادستی کشور در پروژه های مهم از جمله صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، پالایشگاه، نیروگاه، صنایع فلزی، صنعت ساخت و ساز، ابنیه، مترو، پلسازی، آب و فاضلاب، برق و خطوط انتقال و غیره می‌باشد.

مدیریت و پرسنل شرکت موم سازان حربا همواره در تلاش هستند جهت ارتقاء سطح کیفی محصولات تولیدی، افزایش رضایت مشتریان، ونیز بهبود مستمر شرکت گامهای مثبت و موثرتری بردارند.

keyboard_arrow_up